Biztosítások jövője Magyarországon - Konferencia a szektor nagyágyúival (x)

Pénzcentrum
2009. szeptember 28. 15:15

Stabilabban vészelik-e át a biztosítók a válságot, mint a bankok? Van-e élet az eladás, eladás, eladás után? Véget ért-e a unit-linked szárnyalása? Tényleg a független értékesítési csatornáké-e a jövő? Ezekre a kérdésekre keressük a választ neves hazai szakemberek segítségével a Portfolio.hu harmadik alkalommal megrendezésre kerülő Biztosítási Konferenciáján. Stabilitás, termék, értékesítés, szabályozás. Minden, amit a szektorról tudni illik felsővezetői szinten.

A pénzügyi válság első körén már biztosan túl vagyunk. A világ nem omlott össze, az élet nem áll le. Ha az értékesítések csökkentek is és a hosszú távú jövőkép is romlott, elmúltak azok az idők, amikor csak reagálni lehetett a válságra. Idén ősszel ismét ott tart a biztosítási szektor, hogy a jövő üzleteire tud koncentrálni.

Akik biztosan ott lesznek - az Előadóink:

  • Kisbenedek Péter, elnök, MABISZ
  • Bartók János, elnök-vezérigazgató, AVIVA Életbiztosító Zrt.
  • Zsoldos Miklós, elnök-vezérigazgató, UNION Biztosító
  • Zatykó Péter, vezérigazgató, AEGON Magyarország Zrt.
  • Kósa Zoltán, vezérigazgató, AXA Biztosító Zrt.
  • Horváth Béla, vezérigazgató, CIG Közép-európai Biztosító Zrt.
  • Csikós Dániel, vezérigazgató, Genertel Biztosító Zrt.
  • Gecser Ottó, vezérigazgató, BROKERNET Investment Holding Zrt
  • Dr. Csurgó Ottó, vezérigazgató-h., Groupama Garancia Biztosító Zrt.
  • Kovács Zsolt, az igazgatóság tagja, ING Biztosító Zrt.
  • Schaub Erika, üzletág igazgató, Generali-Providencia Biztosító Zrt.
  • Kuruc Péter, üzletág-vezető, K&H Biztosító Zrt.
  • Hanák Gábor, igazgató, KPMG
  • Papp Lajos, elnök, FBAMSZ
  • Debreczeni Ákos, főtitkár, MABIASZ
  • Gaál Csaba, termékfejlesztési igazgató, CIG Közép-európai Biztosító Zrt.
  • Kondor András, Partner, Goodwill Communications...

 


Biztosítási konferenciánkon ismét összegyűlnek a szektor nagyágyúi, hogy megbeszéljék a szektort érintő fő kérdéseket. A konferencia tanulságai sokat segíthetnek abban, hogy a biztosítási és közvetítői iparág határozott jövőképpen készüljön a 2010-es évre.

Kiemelt témáink lesznek:

  • Biztosítói stratégiák az átalakuló piacon
  • Szolvencia - Termékfejlesztés
  • Értékesítés a megváltozott környezetben
  • Nem-élet biztosítások jövője
  • Fókuszban az átalakuló szabályozás

2009. október 8-án kerül megrendezésre a Portfolio.hu Biztosítási Konferencia 2009 c. rendezvény, ahol az iparág vezető szereplői számos kapcsolódó témát érintenek.

Előadók | Részletes program | Árak | Jelentkezés

PC BLOGGER & PODCASTER
MEDIA1  |  2026. augusztus 7. 21:18
Váratlan pillanatokkal zárult a Partizán Elemző című műsorának legfrissebb, pénteki adása, melynek v...
Bankmonitor  |  2026. augusztus 7. 17:24
A KSH adatai alapján 1,2 százalék volt az éves infláció júliusban. Több, mint 10 éve nem volt ilyen...
ChikansPlanet  |  2026. augusztus 7. 08:00
A városi hőségnek évente 350 ezren esnek áldozatául. Két friss kutatás egybehangzó eredménye szerint...
KonyhaKontrolling  |  2026. augusztus 7. 07:45
A közgazdaságtannak vannak olyan területei, amik elsőre felháborítóan hangzanak, de jobban megnézve...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. augusztus 8. szombat
László
32. hét
Augusztus 8.
Nemzetközi Macska Nap
EZT OLVASTAD MÁR?