28 °C Budapest

Lapátra tett pénztárosok: még nagyobb sorokat akar a BKV?

Pénzcentrum
2008. január 9. 08:15

A Magyar Hírlap információi szerint a BKV még az idei év első felében megválhat 63 jegy- és bérletpénztárosától, mely azt jelentené, hogy 20 elárusítóhelyet bezárnak, így 74-ről 54-re csökkenne a bérletpénztárak száma.

Mint ismeretes az új bérletrendszer folyományaként kígyózó sorok ostromolják a pénztárakat, és meglehetősen hosszadalmas folyamat lett a bérletvásárlás. Az illetékes szakszervezet szerint a pénztárosok elbocsátását legfeljebb az új elektronikus jegyértékesítési rendszerek tapasztalatai alapján lehetne egyáltalán fontolóra venni.

A BKV sajtóosztálya cáfolta a Magyar Hírlap információit, a lap azonban úgy tudja, hogy a jegy- és bérletértékesítés magánkézbe adása sem zárható ki a jövőben.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. augusztus 9. vasárnap
Emőd
32. hét
Augusztus 9.
Az állatkertek napja
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2026. augusztus 9. 16:06