A Generali gyors jelentése szerint a tegnapi jégverés, villámlás és orkánszerű vihar az alábbi településeken okozott tömeges károkat:
Miskolc, Martintelep
Alsózsolca
Felsőzsolca
Arnót
Gyöngyös, Füzesabony
Onga
Főleg elöntések (pince, garázs), üvegkárok, tetőkárok és elektromos készülékekben bekövetkezett villámkárok vannak.
Mickolcról és környékéről ma reggel 8:00 óráig 140 bejelentés érkezett, de folyamatosan jönnek a bejelentések.
Budapesten is hatalmas felhőszakadás volt a X., XVI., XVII., XVIII. kerületekben.
A csatornarendszer a nagymennyiségű vizet nem tudta elnyelni, így a víz a pincéket és a mélyebben fekvő garázsokat öntötte el. Ezen kerületekből is számos kárbejelentés érkezett a Generalihoz és még várható is.
Erről ne maradj le!
-
AI vagy Excel? Most megmutatjuk, hol tart a céged a digitális versenyben
Töltsd ki a kérdőívet – csak 5 perc!
-
A fehérjeárak elszálltak, mégis rekordot döntött a BioTechUSA: ezek váltak a vásárlók kedvenc termékeivé
Lévai Bálintot, a cég tulajdonosát kérdeztük.
NAPTÁR
Tovább
2026. március 23. hétfő
Emőke
13. hét
Március 23.
Meteorológiai világnap
Március 23.
A magyar-lengyel barátság napja
Március 23.
A magyar ejtőernyősök napja
Ajánlatunk
-
Endometriózis Világnapi konferencia Budapesten (x)
Endometriózis Világnapi konferencia Budapesten: Akár 8–10 év is eltelhet a diagnózisig – Budapesten keresik a megoldásokat az endometriózis kihívásaira.
Vásárlás legolvasottabb
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
INGYENES REGISZTRÁCIÓ
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában
INGYENES REGISZTRÁCIÓ
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. március 22. 19:04

Pénzcentrum | 2026. március 22. 17:57

Agrárszektor | 2026. március 22. 20:01




