37 °C Budapest

Reform várható a kockázati tőkében

Pénzcentrum
2008. szeptember 11. 09:15

A Magyar Kockázati és Magántőke Egyesület (MKME) ismét Oláh Lászlót választotta elnöknek - értesült a Világgazdaság.

A Mezzanine Management magyarországi igazgatója így újabb két éves cikluson keresztül, egészen 2010-ig irányítja majd a több területen is megújuló egyesület ügyeit.

Az idén például kiszélesíti az MKME az Év Vállalata Díjat, így erre már azok a cégek is pályázhatnak, akik még nem kapták meg, azonban tervezik annak bevonását. Emellett idén első ízben jelenik meg egy, a forrásokat kereső vállalatoknak címzett, Tőkebevonási kalauz című kiadvány is, ugyancsak a szervezet gondozásában.

NAPTÁR
Tovább
2026. június 26. péntek
János, Pál
26. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?