A Magyar Vállalkozásfinanszírozási Zrt. újabb közvetítővel bővítette szerződött partnereinek körét. Mától a Heves Megyei Vállalkozás-és Területfejlesztési Alapítványnál is igényelhető az Új Magyarország Mikrohitel - olvasható az MV Zrt. honlapján. Az Alapítvány elérhetőségei megtalálható közvetítői partnerek listájában.
Itt a nagy év végi pezsgőkörkép: ezek a legjobbak 2025-ben, nagy csatában a Törley és a Moet&Chandon
A Szupermenta terméktesztjén ezúttal száraz rozé pezsgőket vizsgáltak a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szakemberei.
Ajánlatunk
-
Gesztenye-feldolgozó, pizzéria, repülőgyár, fémipari vállalat - négy cég, négy iparág és azonos kihívások (x)
Az E.ON sikeres hazai kkv-kal közös együttműködésben mutatja be, hogyan tud segíteni egy energiaszolgáltató a cégek versenyképességében.
Vállalkozás legolvasottabb
1
2
KONFERENCIA
Tovább
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2025. december 31. 07:24

Pénzcentrum | 2025. december 31. 06:05

Agrárszektor | 2025. december 31. 09:01





