Időben az e-útdíj
Optimális esetben már jövő hét hétfőn megjelenhet a megtett úttal arányos fizetést lehetővé tévő elektronikus útdíjfizetési (ED) rendszer bevezetésének közbeszerzési pályázata, vagyis legfeljebb egy nappal csúszik a kiírás az előírthoz képest.

