A márciusi, vártnál nagyobb megugrás után a forgalom gyorsan visszatért a korábban tapasztalt, mérsékeltebb növekedési pályára.
A KSH foglalkoztatási adatai alapján mégsem sikerült elérni a pandémia előtti számokat.
A miniszterelnök áprilisban azt ígérte, annyi munkahelyet fognak teremteni, amennyit a vírus elpusztított. Szeptember közepén az állami tévében pedig már arról beszélt, hogy már teljesítették a vállalásukat.
Azonban mégsem érte el a járvány előtti szintjét a foglalkoztatás a KSH legfrissebb adatai alapján - számolt be az RTL Klub Híradja. Még augusztusban is 100 ezerrel kevesebben dolgoztak, mint egy évvel korábban, szeptemberben pedig tovább csökkent a foglalkoztatottság.
Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
HR BLOGGER
laskainelli | 2026.06.02 21:31
Voltál már úgy, hogy pontosan tudtad, mire vágysz, mégsem mertél lépni? Napokig, hetekig, esetleg hó...
hrdoktor | 2026.06.02 06:33
Az ételintolerancia hasonló tüneteket okozhat, mint az ételallergia, ezért az emberek gyakran összek...
legacykft | 2026.05.22 19:14
Az elmúlt években nagyon sok vezetőt támogattunk abban, hogy a vezetői szerepükben minél inkább kite...
coachco | 2026.05.05 20:26
Izgalmas téma az 1989-es rendszerváltás. Azért is, mert sokan a mostanit is annak reméljük.
[...] B...
kovacstunde | 2025.11.15 08:00
Pár nappal ezelőtt Gabi barátnőmmel beszélgettünk, éppen ennek a cikknek a gondolataival voltam elfo...
Ajánlatunk
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.
HRCENTRUM legolvasottabb
1
4
KONFERENCIA
Tovább
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. június 4. 19:00

Pénzcentrum | 2026. június 4. 18:08

Agrárszektor | 2026. június 4. 20:31




