Több mint 17 ezer vagyonosodási vizsgálatot végzett el az elmúlt két évben az adóhatóság, és ennek alapján csaknem 74,5 milliárd forint adókülönbözetet tárt fel - közölte az APEH elnöke.
Szikora János a mai kormányszóvivői tájékoztatón elmondta: a már jogerőre emelkedett 13 920 ellenőrzés után megállapított jogerős nettó adókülönbözet összege 40,3 milliárd forint.
Hozzátette: bár az idei adóellenőrzési irányelveket csak február 20-án teszik közzé, az idén valószínűleg a tavalyival megegyező, csaknem 6 ezer vagyonvizsgálatot folytatnak le.
Forrás: InfoRádió
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.

-
Öreg autók, dráguló piac: komoly tartalék van még a magyar lízingpiacban (x)
Jelentős növekedési potenciált lát a magyar autó- és lízingpiacban Hanczár Zsolt, az idén 35 éves, piacvezető Euroleasing Zrt. gépjármű-értékesítési igazgatója.
-
Rosalia Borpiknik: óriás nyárindító kerti parti a Ligetben (x)
A Rosalia Borpiknik június 4–7. között ismét benépesíti a Városligetet: borok, pezsgés és nyári hangulat vár a Vajdahunyad vár mögött.







