5 °C Budapest

Schröder is ellenzi az alacsony adókat

Pénzcentrum
2004. április 19. 09:23

Tovább folyik a május 1-én csatlakozó országok alacsony adói elleni tiltakozás az EU-n belül, mely egyre keményebb hangvételekkel "színesedik". A Világgazdaság írása szerint a német kancellár is ellenzi az adócsökkentéseket.

Gerhard Schröder szerint megengedhetetlen, hogy a csatlakozó országok adócsökkentéseit a jelenlegi tagországok finanszírozzák, ráadásul az új tagok ezektől az államoktól vonják el a munkahelyeket.

A német politikusok szerint minimális adóbevételeket kellene előírni az új tagok számára, s Németország nem hajlandó az adóversenyt finanszírozni.

HR BLOGGER
legacykft  |  2025.12.22 13:31
Napok óta készülsz. Fejben már sokszor lefutott, hogy idén tényleg más lesz. Nyugodtabb. Békésebb. F...
laskainelli  |  2025.12.13 12:55
Sokan gondolják úgy, hogy egy kapcsolatnak magától kellene működnie. Ha igazán szeretjük egymást, ak...
hrdoktor  |  2025.12.10 11:10
A leggyakoribb fertőző betegségek egyike az influenza, amellyel kapcsolatban számos tévhit kering a...
kovacstunde  |  2025.11.15 08:00
Pár nappal ezelőtt Gabi barátnőmmel beszélgettünk, éppen ennek a cikknek a gondolataival voltam elfo...
vezetoi-coaching  |  2025.11.06 13:37
Guys, plagizáltam… már ez is baj, de pláne, hogy nem is tudom, hogy történt… Oltári gáz. Ezt a damag...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. december 29. hétfő
Tamás, Tamara
1. hét
December 29.
A magyar kártya napja
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?