Medgyessy Péter miniszterelnök és Gerhard Schröder szövetségi kancellár megállapodása alapján február 24-én Magyar- Német Vegyesbizottság kezdte meg munkáját. A Bizottság célja a Magyarországra utalt vagy Magyarországon keresztül kimenekített volt NDK állami- és pártvagyon sorsának célzott és szisztematikus felkutatása.
A munkát, amelynek kezdetei 1993-ra nyúlnak vissza, a két fél valamennyi érintett hatóságának bevonásával és ismereteinek felhasználásával, a lehető legszakszerűbb szakmai ismérvek alapján folytatják.
A Bizottság magyar társelnöke dr. Terták Elemér, a Pénzügyminisztérium államtitkára, német társelnöke Caio Koch-Weser, a Szövetségi Pénzügyminisztérium államtitkára.
Minkét fél szilárd elhatározása, hogy minden szükséges lépést megtesz annak érdekében, hogy együttműködésük sikeres legyen és a vizsgálatok megnyugtató eredménnyel záruljanak.
Az alig egy hónapja indult első hazai közösségi piactéren már meg is vannak az első sikeres projektek.
A pénzügyi szakértők most elmondták, milyen tippekkel spórolhatunk.
A magyar piacon is megjelennek az enyhén alkoholos, gyümölcsös italok, egy felmérésből pedig kiderült, hogy a fiatalok különösen nyitottak ezekre az alkoholos frissítőkre.
Sokan gondolják, hogy teljesen tudatosan szervezik a pénzügyeiket, és nem értik, hogy hova folyik a pénzük a hónap végére.
-
Videó: ennyivel olcsóbb, ha nem a balatoni büfében vásárolsz, hanem a boltban
Megnéztük, milyen árak vannak a parton, és mennyibe kerül egy hamburger, ha magunk készítjük.
-
Hogy lehet bankszámlát nyitni egy szelfivel? Mutatjuk
A Gránit Bank szolgáltatását már több ezer ügyfél vette igénybe.
-
Ez a KKV-k nagy lehetősége: íme 3 érv, hogy kipróbáld a közösségi finanszírozást (x)
Ha érdekel a közösségi finanszírozás, akkor nagy valószínűség szerint ennek fő oka a tőke nem tradícionális módon történő előteremtésének lehetősége.
- Halálra verte ismerősét egy férfi Szegeden
- Kilőttek a termelői árak
- Ki áll a leginkább a béke pártján? – íme a magyarok véleménye
- Újabb 7 majomhimlős Magyarországon - Továbbra is csak 42 éven aluli férfiak érintettek
- Megtette várt bejelentését a Magyar Nemzeti Bank
- Moszkva szerint a nyugati műholdak „az ellenséget segítik”
Külföldi piacra lépés 2022
Tiszaújváros – Kelet-magyarországi Gazdasági Fórum 2022


