Ezek a márkák uralják a divatipart 2026-ban: te kibírod fizetni, hány ilyen ruha lóg a gardróbódban?
Miért ragaszkodunk bizonyos márkákhoz? A minőség, a stílus, a megszokás vagy egyszerűen az érzelmi kötődés miatt? Mutatjuk!
A Gazdasági Versenyhivatal Versenytanácsa megállapította, hogy a Budapest Hitel és Fejlesztési Bank Részvénytársaság 2005. január és április között folytatott "Privát kölcsöne mellé most egy DVD-t is hazavihet" reklámkampánya a fogyasztói döntések tisztességtelen befolyásolására alkalmas volt. A Versenytanács a Budapest Bankot 5 millió forint bírság megfizetésére kötelezte.
Miért ragaszkodunk bizonyos márkákhoz? A minőség, a stílus, a megszokás vagy egyszerűen az érzelmi kötődés miatt? Mutatjuk!
A brit kormány az online alkoholértékesítés szigorítását mérlegeli, miután komoly aggályok merültek fel a legnagyobb szupermarketláncok internetes értékesítési gyakorlata miatt.
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.


