Bizonytalanná vált a jászberényi Lehel Termálfürdő jövője: a város legutóbbi képviselő-testületi ülésén elhangzott, hogy csak december 31-ig biztosított a fürdő működtetése.
Széchenyi, a Gellért és a Rudas még a hétvégi, magasabb jegyáraknál is többet kér majd el a húsvéti belépéskor.
A Gellértben és a Széchenyiben egy napijegy szekrényhasználattal 11 900 forintba kerül majd, azaz egy ezressel többe, mint hétvégéken és két ezer forinttal többe, mint hétköznapokon. A Rudasban egy minden zónára érvényes napijegy 13 200 forint lesz húsvétkor, ami 1000 forinttal drágább, mint a szokásos hétvégi jegy - írja a Termál Online.
De van olcsóbb megoldás is: a húsvéti hosszúhétvégén a szokásos hétvégi jegyár lesz érvényben a Budapesti Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. kezelésében lévő fürdők közül a Csillaghegyiben, a Dandárban, a Lukácsban, a Palatinuson, a Paskálban és a Pesterzsébeti fürdőkben
-
Változó karácsonyi kosár: spórolnak a magyarok, de a menüre nem sajnálják
Egy kutatás szerint továbbra is kiemelt fontosságú az ünnep, de sokan szűkebb kerettel gazdálkodnak, visszafogják az ajándékköltést, és a megfizethető meglepetések felé fordulnak.
-
Évente tízmilliárdokat lopnak el a csalók hazai bankszámlákról – Kiderült, ki a legkönnyebb célpont
Becslések szerint 2,6 millió magyar változtatott online vásárlási szokásain, miután átverték vagy csalás célpontja lett, 40%-uk emiatt kevesebbet vásárol a neten.
-
Állatorvosi rendelőből skálázható kkv – így épült fel a Petlegio tőkevonzó modellje
Nándorfi Zoltánt, a Petlegio vezetőjét és Bánfi Zoltánt, az MKIK Tőkealap-kezelő vezérigazgatóját kérdeztük.
-
Zsalutrend: számít a felhasznát anyagokba épített energia (x)
Fókuszban a karbonsemlegességhez hozzájáruló, csekély ökológiai lábnyommal rendelkező és igazolt adatokkal kínált építőanyagok. Ezek között rendhagyó egy 25 éves zsaluinnováció a Mevától.
-
Önálló digitális transzformációs terület a Rossmann-nál (x)
Dedikált csapattal indult el a digitális transzformáció a Rossmann Magyarországnál, az új, önálló területet Fürjes Ádám, a vállalat eddigi webshopvezetője irányítja.
-
A vásárlói élmény és az értékteremtés kéz a kézben jár az Ecofamily üzleteiben (x)
Az elmúlt években látványosan átalakultak a fogyasztói igények: a vásárlók ma már nem csupán termékeket keresnek, hanem olyan márkákat és üzleteket, amelyekkel azonosulni tudnak és amelyek valódi értéket képviselnek.








