Hiába a rekordalacsony vízállás, a Velencei-tó környéki ingatlanárak nem estek vissza.
Négy hónapja megy a huzavona, fűtés viszont nincs. A lakók fáznak, és nem tudják, mi történik pontosan.
Előbb gázszivárgás miatt kikapcsolták, majd azóta sem indult újra a gázszolgáltatás egy zuglói társasházban - írja a hvg. Mint megjegyzik, az ügyintézési huzavona azóta is tart, és több mint 20 lakásban nem tudnak fűteni a lakók, csak külső segítséggel.
A Nagy Lajos király útja 156. számú társasházban hónapok óta nincs gáz, az eltelt négy hónapban semmilyen előrelépés nincs. Mint az egyik lakó megjegyezte a lapnak: borzasztóan fáznak, külső erővel kell megoldani még a fűtést is.
A lakás több pontjában olyan hideg van, mint kint. Nincs fűtés, nálunk még melegvíz se, ezeket elektromos fűtőtestekkel, illetve vízforralóval helyettesítjük
- mondta a panaszos.
-
Mutatjuk, mi a grillszezon sztárja 2026 nyarán: keresik az izgalmas ízeket a magyarok
A tarja mellé zöldség és vegán burger is kerül: átalakulóban a grillszezon.







