A meggyengült poláris örvény következtében rendkívül szélsőséges időjárási helyzet alakulhat ki Magyarországon.
Éjjel a középső országrészben havazott, nap közben pedig olvasóink a fővárosból jelentették, hogy elkezdett hullani a hó.
Több olvasónk is jelezte pénteken délelőtt, hogy nagy pelyhekben havazik Budapest több részén. Főképpen a budai oldal magasabban fekvő területeiről jelentettek havat, például a Hűvösvölgyből, illetve Szemlőhegy és Pálvölgy környékéről.

Nem csak a fővárosnak jutott ki a jóból: reggel az ország jelentős részén ébredhettek fehérségre az ottlakók, főképpen az ország középső részében. Az Időkép Kalocsáról kapott egy videót, amin látható, hogy nem gyengén hullik a hó, a környéken 5-7 centi vastagságban meg is maradt.
Nap közben fagypont fölé emelkedik majd a hőmérséklet, úgyhogy a hótakaró el fog olvadni.
Címlapkép: az Időkép olvasója
-
Az Év Bankja 2025: mutatjuk a teljes listát, ők lettek a győztesek
Csütörtökön adták át a Mastercard díjait.
-
Az innovációs fődíjat a Gránit Bank nyerte a Mastercard „Az év bankja” versenyén (x)
A Gránit Bankot választotta az Innovation szegmens legjobbjának a szakmai zsűri a Mastercard „Az év bankja 2025” versenyén
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







