A Pénzcentrumnak adott interjújában Ambrus Attila eleveníti fel néhány emlékét, miközben jelen vállalkozásáról, életéről is mesél.
Ne lepődj meg: lehaltak a magyar bankok az szja-visszatérítés és a nyugdíj utalás miatt
Az szja-visszatérítések mellett a 13. havi nyugdíjak is most érkeznek a bankszámlákra. Több magyar pénzintézet rendszere is lehalt a terheléstől.
Érkeznek nagy számban az szja-visszatérítések, és a 13. havi nyugdíjak is a normál havi mellett a bankszámlákra, így a szokásosnál nagyobb lakossági terhelés miatt több nagybank netbankja és mobilbankja működésképtelenné vált a reggeli órákban – írta a Portfolio.
A K&H arról számolt be az oldalán, hogy K&H e-bank és K&H mobilbank szolgáltatásaiban is átmenetileg kimaradások tapasztalhatóak. Jelenleg is dolgoznak a hiba elhárításán. Az Erste George applikációja szintén hibát jelzett nap közben.
A CIB Banknál a mobilbanki szolgáltatásokban tapasztalható fennakadásokról tájékoztattak. A CIB Bank Mobilalkalmazás működésében időszakos kiemelt terhelés miatt fennakadások lehetnek.
Nemcsak a forint szárnyal: az kaszált ma nagyot, aki ebbe fektette a pénzét a Budapesti Értéktőzsdén
A részvénypiac forgalma 23,1 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével emelkedtek az előző napi záráshoz képest.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.








