20 millió eurót keresnek fémdetektorokkal, kéziszerszámokkal a tiroli Ebbs falucska melletti erdőben -írja a Népszabadság.
Nyolc évvel ezelőtt a német DAB-Bank befektetési partnere különböző bűncselekmények révén összesen mintegy ötmillió eurót csalt el. Az elkövető férfit lecsukták, a pénz azonban nem került elő.
Az elítélt 2008-ban feltételesen szabadult. Egy magándetektív követte a Tirolba utazó csalót, aki bevetette magát az Ebbs melletti erdőbe. Később egy hitelezőjének 100 ezer eurót adott át, s az ötszázas címletek állítólag földesek, dohszagúak voltak.
Az elsikkasztott összeg negyven százalékát a megtalálónak ígéri a megkárosított német bank, ezért most lelkes kincsvadászok lepték el a tiroli falucska melletti erdőt.
-
A fizikai üzletek nem tűnnek el, csak átalakulnak: ők nyerték a Visa Boltok Boltja versenyét
Az online kereskedelem térnyerése nem szorította ki a fizikai boltokat, hanem új pályára állította őket.
-
Hajlítható mobil 200 ezerért, erős gaming készülékek – Így tör előre a nubiát is gyártó ZTE a magyar mobilpiacon
A megfizethető innováció a kulcs a ZTE szerint.
-
Magyar trappista: a vásárlók és a tejágazat is jól jár vele (x)
A Sajtszívvel ellátott, hazai trappista megvásárlása kilogrammonként kb. 10 liter magyar tej felvásárlását jelenti a nehéz helyzetben lévő magyar gazdáknak.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







