-3 °C Budapest

Szövetségben az Union és a IC Bank

Pénzcentrum
2004. április 5. 11:31

2004 márciusától új banki-biztosítói kapcsolat alakult ki a hazai pénzügyi piacon. Az IC Bank és az UNION Biztosító stratégiai megállapodásának első lépcsője a bank lakáshiteléhez kínált élet- és lakásbiztosítások banki értékesítése.

Együttműködési keret-megállapodást kötött az IC Bank és az UNION Biztosító, melynek célja a banki és biztosítási ügyféligények egyszerű és hatékony kiszolgálása.

Az együttműködés első lépcsőfoka az IC Bank jelzáloghiteleihez kapcsolódik, amelynek élet- és lakásbiztosítási hátterét az UNION konstrukciói garantálják. Az UNION csoportos életbiztosítása révén kedvező feltételeket és díjakat kínál a piacon általában megszokott és magasabb díjú egyéni életbiztosítás helyett. A lakásbiztosítási konstrukció pedig rugalmasan az ügyfél igényeihez szabható. Alapesetben csak az ingatlanra vonatkozik, de kiterjeszthető az ingóságokra is.

HR BLOGGER
legacykft  |  2025.12.22 13:31
Napok óta készülsz. Fejben már sokszor lefutott, hogy idén tényleg más lesz. Nyugodtabb. Békésebb. F...
laskainelli  |  2025.12.13 12:55
Sokan gondolják úgy, hogy egy kapcsolatnak magától kellene működnie. Ha igazán szeretjük egymást, ak...
hrdoktor  |  2025.12.10 11:10
A leggyakoribb fertőző betegségek egyike az influenza, amellyel kapcsolatban számos tévhit kering a...
kovacstunde  |  2025.11.15 08:00
Pár nappal ezelőtt Gabi barátnőmmel beszélgettünk, éppen ennek a cikknek a gondolataival voltam elfo...
vezetoi-coaching  |  2025.11.06 13:37
Guys, plagizáltam… már ez is baj, de pláne, hogy nem is tudom, hogy történt… Oltári gáz. Ezt a damag...
NAPTÁR
Tovább
2025. december 31. szerda
Szilveszter
1. hét
December 31.
Szilveszter
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?