30 °C Budapest

Új vezérigazgató a Pannon GSM élén - 1.5 évet maradt Rasmussen

Pénzcentrum
2004. március 26. 11:16

Ove Fredheim veszi át a Pannon GSM mobil távközlési társaság vezérigazgatói posztját 2004. április 1-étől. Fredheim Klaus Holgaard Rasmussent követi a tisztségben, aki Dániában, az IC Companys A/S nemzetközi divatcég vezérigazgatójaként folytatja karrierjét.

Ove Fredheim (42 éves) 12 éves tapasztalattal rendelkezik a Pannon GSM tulajdonosánál, a Telenornál, s több évet töltött a Telenorhoz kapcsolódó nemzetközi társaságoknál. Fredheim úr a Pannon GSM értékesítési és marketing területért felelős vezérigazgató-helyettesi pozíciójából veszi át a vezérigazgatói szerepet. Ove Fredheim 1999 és 2001 között az ukrán mobil távközlési társaság, a Kyivstar alelnöke és marketingigazgatója volt. A Telenor Mobile Holding első alelnökeként tevékenykedett 2003-ig, amikor alelnökként és marketing-igazgatóként visszatért a Kyivstarhoz. Ove Fredheim 19 éves tapasztalattal rendelkezik az értékesítés és a marketing terén, illetve a termékfejlesztés és a stratégiai menedzsment területén.

"Folytatom a Klaus Rasmussen által megkezdett munkát annak érdekében, hogy magas színvonalú mobil szolgáltatásokat nyújtsunk a magyar lakossági és üzleti ügyfeleknek. A Pannon GSM rendkívül kompetitív piacon működik, nagy várakozással tekintek a társaság előtt álló kihívásokra" - mondta a Pannon GSM új vezérigazgatója, Ove Fredheim.

Klaus Holgaard Rasmussen (49 éves) 2002 szeptembere óta töltötte be a Pannon GSM vezérigazgatói posztját.

HR BLOGGER
hrdoktor  |  2026.07.08 07:32
Ön is evett már olyankor, amikor nem is volt éhes, és csak az unalmán vagy a rosszkedvén, esetleg a...
legacykft  |  2026.06.30 20:33
Az előző írásomban arról írtam, hogy a vezető nem egyszerűen döntéseket hoz, hanem jelentést ad anna...
laskainelli  |  2026.06.29 15:40
Mindannyian vágyunk a biztonságra, a szeretetre és arra, hogy érvényesítsenek minket. Vannak azonban...
coachco  |  2026.05.05 20:26
Izgalmas téma az 1989-es rendszerváltás. Azért is, mert sokan a mostanit is annak reméljük. [...] B...
kovacstunde  |  2025.11.15 08:00
Pár nappal ezelőtt Gabi barátnőmmel beszélgettünk, éppen ennek a cikknek a gondolataival voltam elfo...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. július 11. szombat
Nóra, Lili
28. hét
EZT OLVASTAD MÁR?