21 °C Budapest

Elképesztő drágulás: 700 forint lesz a parkolás a fővárosi plázában

2019. február 20. 09:02

Február 26-tól március 4-ig tesztüzemben működnek majd a sorompók, március 5-től pedig fizetőssé válik a parkolás az EuroCenterben - közölte a hvg.hu. 

A 3. órát meghaladó parkolást ezen túl magas parkolási díj ellenében vehetjük csak igénybe a bevásárlóközpontban. A 4. órától óránként 700 forintot kell majd fizetnünk a parkolásért. Az EuroCenter azt reméli, hogy ez a változtatás elrettenti az autósokat attól, hogy P+R parkolásra használják a bevásárlóközpont parkolóját. 

Nem csak az EuroCenter döntött úgy, hogy bevezeti a parkolási díjat bizonyos időn felül, azonban kiemelkedően magas árat határoztak meg más bevásárlóközpontokhoz képest. 

Míg az Arena Mallban a 4. megkezdett óra után, az Árkádban a 3. órától kezdődően 200 forint/óra a parkolás, addig a Mammutban nincs ingyenes periódus, 350 forint az óradíj. A Westendben fizetünk a legtöbbet: délelőtt 10 órától minden 380 forintot számolnak fel óránként.

NEKED AJÁNLJUK
PC BLOGGER & PODCASTER
MEDIA1  |  2026. április 4. 16:55
A Viasat- és AXN-csatornákkal Magyarországon is érdekelt Antenna Group mögött álló K Group megvásáro...
Holdblog  |  2026. április 3. 10:37
TACO index, Elon Musk és a perzsák Zsolt, Balázs és Szabó Laci tolmácsolásában. Jó szórakozást! Mily...
ChikansPlanet  |  2026. április 3. 08:00
Franciaországban több ezer kilométernyi használaton kívüli vonatsín áll. Egy francia startup hibrid...
Összkép  |  2026. április 3. 01:31
A hazai társadalommal és gazdasággal foglalkozó tudományos és elemző munkák eredményeinek átfogó átt...
NAPTÁR
Tovább
2026. április 5. vasárnap
Vince
14. hét
Április 5.
Húsvétvasárnap
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
AI in Energy 2026
Átlátható adat és energia
AgroFood 2026
Élelmiszeripari konferencia május 19-én
Portfolio Investment Day 2026
Éve Signature előfizetéssel INGYENES részvétel!
Hitelezés 2026
Lakossági hitelek: fenntartható növekedés vagy túlhevülés?
Women's Money & Mindset Day 2026
Hogyan gondolkodnak a nők pénzről, kockázatról és jövőről?
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. április 5. 12:33