Komoly forgalmi dugók kialakulására kell számítani Budapest belvárosában és az oda vezető utakon a ma délután megrendezésre kerülő kerékpáros felvonulás, a Critical Mass miatt.
Több tízezer biciklistát várnak Budapest belvárosába Magyarország legnagyobb kerékpáros felvonulására ma délután. Az idén áprilisi rendezvény legfőbb célja, hogy az utána következő munkanapon a lehető legtöbb ember válassza a bringát közlekedési eszközéül - írják a szervezők a honlapon.
A korábbi évekhez hasonlóan az autósoknak forgalmi dugóra kell számítaniuk, ezért célszerű elkerülniük a rendezvény útvonalát és a környező utakat.
A felvonulás 15 órakor indul a Roosevelt térről. A kerékpárosok a Lánchíd, Alagút, Attila utca, Krisztina krt., Erzsébet híd, Március 15. tér, Pesti alsó rakpart, Kossuth tér, Alkotmány utca, Szemere utca, Szent István krt., Teréz krt., Oktogon, Andrássy út útvonalon haladnak a Városligetig, ahova a tervek szerint este fél hatig mindenki megérkezik.
A rendezvénnyel kapcsolatban délután kettő és négy óra között a rendőrség lezárja a Lánchidat, az Erzsébet hídon pedig csak Pestről Budára lehet majd közlekedni. A belvároson csak áthaladóknak érdemes kerülniük Hungária körúton az Árpád illetve a Lágymányosi híd irányába. A budai oldalon észak-déli irányban közlekedők pedig - az ilyenkor szokásosnál nagyobb forgalom mellett - használhatják a budai alsó rakpartot.
Bárkinek járhat ingyen 8-11 millió forint, ha nyugdíjba megy: egyszerű igényelni!
A magyarok körében évről-évre nagyobb népszerűségnek örvendenek a nyugdíjmegtakarítási lehetőségek, ezen belül is különösen a nyugdíjbiztosítás. Mivel évtizedekre előre tekintve az állami nyugdíj értékére, de még biztosítottságra sincsen garancia, úgy tűnik ez időskori megélhetésük biztosításának egy tudatos módja. De mennyi pénzhez is juthatunk egy nyugdíjbiztosítással 65 éves korunkban és hogyan védhetjük ki egy ilyen megtakarítással pénzünk elértéktelenedését? Minderre választ kaphatsz ebben a cikkben, illetve a Pénzcentrum nyugdíj megtakarítás kalkulátorában is. (x)

A szervezők által készített fenti térkép a délután lezárásra kerülő (piros) és a szabad (zöld) útvonalakról tájékoztat.
Lebukott az utazási iroda: milliárdos bírság a félrevezető árak miatt, magyar károsultak is lehetnek
Újabb fronton éleződik a konfliktus a Ryanair és az online utazási irodák egy része között:
-
Elfogyott a munkaerő? Ilyen szakembereket keresnek most leginkább a cégek
Hiába a versenyképes bér, egyre több pozícióra egyszerűen nincs jelentkező.
-
Negyedik éve piacvezető a Toyota Magyarországon (x)
A Toyota 2025-ben is megőrizte piacvezető helyét Magyarországon.
-
Taxizás stresszmentesen? Mutatjuk a leghasznosabb funkciókat! (x)
Kényelem és biztonság minden út során: fedezd fel a Bolt beépített biztonsági funkcióit!
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







