10 °C Budapest

Jobb lesz figyelni: év végéig még elkerülheted a bírságot!

2018. október 19. 09:30

Idén december 31-ig büntetlenül be lehet jelenteni a területileg illetékes katasztrófavédelmi igazgatóságnak, ha valaki 2018 január 1. előtt titokban fúrt kutat magának.

A Közép-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság közleménye szerint ez az utolsó alkalom, hogy vízgazdálkodási bírság nélkül kapjon engedélyt, aki engedély nélkül fúrt kutat - írja a 444.hu.

A lehetőség viszont csak azokra vonatkozik, akik magáncélra fúrtak kutat, nem védett területen fúrtak és talajvizet vagy partiszűrésű vízkészletet használnak.

NEKED AJÁNLJUK
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. március 2. hétfő
Lujza
10. hét
Ajánlatunk
  • Magyar trappista: a vásárlók és a tejágazat is jól jár vele (x)

    A Sajtszívvel ellátott, hazai trappista megvásárlása kilogrammonként kb. 10 liter magyar tej felvásárlását jelenti a nehéz helyzetben lévő magyar gazdáknak.

KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
RETAIL DAY 2026
Mi a túlélés – és a profit – valódi titka? A legkisebb webshopoktól az üzletláncokig mindenki választ kap.
Kihagyom