A lakásbiztosítási kampány első hetében a tavalyinál 7 százalékkal többen váltottak biztosítót - ez derül ki az egyik közvetítő friss adataiból.
Kiderült, melyik megyében hány ittas vezetőt fogtak idén húsvétkor Magyarországon - értesült a Blikk az Országos Rendőr-főkapitányságtól.
A húsvéti szondáztatás alakalmával összesen 302 ittas sofőrt találtak, és 114 jogosítványt vontak be. A legtöbb részeg sofőrt Bács-Kiskun megyében fogtak, összesen 44-et. A második helyen Hajdú-Bihar megye végzett 24 ittas vezetővel.
A szervezetünk testsúly- kilogrammonként 1 gramm alkoholt tud elégetni óránként, vagyis egy 80 kilós ember egy pohár sört egy óra alatt dolgoz fel. Már kevés alkohol is hatással van az emberre, ilyenkor megnő a reakcióidő, és a szesz hatására a látóterünk is beszűkül - ismertette Pausz Ferenc közlekedésbiztonsági szakértő.
-
A fizikai üzletek nem tűnnek el, csak átalakulnak: ők nyerték a Visa Boltok Boltja versenyét
Az online kereskedelem térnyerése nem szorította ki a fizikai boltokat, hanem új pályára állította őket.
-
Hajlítható mobil 200 ezerért, erős gaming készülékek – Így tör előre a nubiát is gyártó ZTE a magyar mobilpiacon
A megfizethető innováció a kulcs a ZTE szerint.
-
75 kupon, akár 50% kedvezmény - így spórolhatsz a tavaszi bevásárláson a SPAR-ral (x)
Új akcióval köszönti a tavaszt a SPAR országszerte.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







