Pénzcentrum |
2008. szeptember 12. 13:27
Az ünnepélyes nyitókonferencián Dr. Teplán István, a KSZK főigazgatójának köszöntője után Makszin Péter kormányzati személyügyi és közigazgatás-fejlesztési szakállamtitkár, Horváth Viktor, az Nemzeti Fejlesztési Ügynökség Közigazgatási Reformprogramok Irányító Hatóságának főosztályvezető-helyettese és Dr. Szakács Gábor, a KSZK képzési főigazgató-helyettese mutatták be a Teljesítményértékelési képzések ÁROP-2007/2.2.2. kiemelt projekt céljait és prioritásait. Az eseményen részt vett Bogdány Zoltán, a projekt megvalósításáért felelős projektiroda vezetője, a kormányhivatalok, a központi államigazgatási szervek és a regionális közigazgatási hivatalok vezetői.