A német autógyártó 1800 fővel növeli jelenleg 5800 fős dolgozói létszámát Magyarországon. Az Audi nemcsak az északnyugati régióból, hanem a teljes országból toboroz majd munkaerőt - írja a Napi Gazdaság.
A társaság meggyőződése, hogy a bővítéshez szükséges szakember-állomány rendelkezésre fog állni; szóba kerülhet akár az országhatáron túli képzett szakemberek felvétele is.
A vállalat évek óta együttműködik az ország több műszaki egyetemével, Győrben többek között német nyelvű tanszék működését is támogatják. A szakmunkásképzés terén is több oktatási intézménnyel dolgoznak együtt, évente több mint 100 szakmunkástanuló tanulhat a gyárban működő oktatási központban.
-
Másokért tenni? A Lidl-nél igazán megéri!
A diszkontlánc ünnepi összefogásra hívja vásárlóit, hogy három partnerszervezetével összefogva támogassa a hátrányos helyzetű gyermekek karácsonyát.
-
Adatvezérelt energiakereskedelem és AI-transzformáció: ezek az Audax Renewables jövőévi célkitűzései
A Pénzcentrum Pap Gabriellát, az energetikai vállalat ügyvezető igazgatóját kérdezte.
-
3,5%-os kamatozású hitellel segíti a tudatos otthontervezést a Fundamenta megújult lakásszámlája (THM: 5,04–5,31%) (x)
Frissítette egyik legnépszerűbb termékét, az Otthontervező Lakásszámlát a Fundamenta, azzal a céllal, hogy még inkább megkönnyítse ügyfelei számára lakáscéljaik elérését.
-
A stílus maga az ember - már karkötővel és gyűrűvel is fizethetnek a Gránit Bank ügyfelei (x)
A Gránit Bank most azon ügyfeleinek, akiknek az ajánlására két további ügyfél számlát nyit a banknál december 19-ig, díjmentesen biztosít digitális fizetésre alkalmas karkötőt.








