21 °C Budapest

Két héten belül indítja járatait Róma felé a SkyEurope

Pénzcentrum
2004. március 30. 13:45

Április 10-étől elindítja a Róma melletti Fiumicino repülőtere felé menetrendszerinti járatait a SkyEurope Airlines, amely az utazóköönség számára gyorsabb összeköttetést jelent majd az olasz belföldi járatok tekintetében is.


A diszkontlégitársaság tájékoztatása szerint kezdetben 5,990 Ft-ba kerülnek az egy irányú utazásra jogosító, repülőtéri illetéket nem tartalmazó viteldíjak.
HR BLOGGER
vezetoi-coaching  |  2025.07.16 20:48
Szösszenet a meetingekkel kapcsolatban (Linkedin post margójára, amely @Andras Gasparetz keyboardjár...
hrdoktor  |  2025.07.14 07:29
Ahogy közeledik a nyár, a szabadságok időszaka, sokan valójában nem kikapcsolódást, hanem újabb szer...
laskainelli  |  2025.07.10 14:28
Egy szakítás után az ember szíve darabokra hullik, fáj a múlt elengedése, az elképzelt szép jövő elt...
coachco  |  2025.07.08 18:48
Végre nincs meleg, még tán esik is sok helyen, talán lesz időtök olvasni egy kicsit… [...] Bővebbe...
kovacstunde  |  2025.07.05 08:00
Hosszú évek óta Angliában bébiszitterként dolgozó kliensem panaszolta; hogy kisiskolás unokáját a me...
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

NAPTÁR
Tovább
2025. július 18. péntek
Frigyes
29. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?