Honnan dől a pénz? Előlépnek a félhomályból a milliárdosok...
Újra közeleg a nyári átigazolási szezon, mely minden focidrukker számára tartogat izgalmakat. Sorra olvashatjuk, hogy egyes klubok forint milliárdoknak megfelelő összegeket költenek játékosokra és joggal vetődhet fel bennünk a kérdés, hogy honnan van ennyi pénzük... Mára kiderült, hogy az esetek többségében igen komoly befektetők állnak egyes tranzakciók hátterében, akik a tisztázatlan jogi háttér miatt szívesebben megbújnak a félhomályban. Volt azonban aki előállt és lerántotta a leplet az ágazatról, így mostanra megtudhattuk, hogyan keresnek ismeretlenek milliárdokat, miközben azt hittük, hogy a játékosokhoz fűződő jogok a klubok tulajdonát képezik.

