Elindult a fenyőfa-akció az Auchan áruházak parkolóiban, most a Pénzcentrum a fóti üzletnél lévő faárus árlistáját szerezte meg.
Kvíz: Jól ismered a saját márkás árukat? Mutasd, mit tudsz a Lidl, Aldi, Tesco, dm, Rossmann termékeiről!
A magyar boltláncoknál hódítanak a saját márkák, vagy más néven kereskedelmi márkák. Ezt azt jelenti, hogy például a gyártó márkák, mint a Mizo tejtermékek, a Pick szalámik, a Knorr fűszerek kaphatók minden boltban, a nagy üzletláncoknak viszont megvan a maga tejtermék, húsáru vagy akár fűszermárkája. Ez a kereskedelmi márka, avagy saját márka csak annak a láncnak az üzleteiben kapható és jellemzően olcsóbb, mint a széles körben ismert gyártói márkatermékek. Te mit tudsz ezekről a saját márkákról, sokat vásárolsz ilyen termékeket? Töltsd ki kvízünket és kiderül, mennyi márkáról nem hallottál még!
Kvíz: Jól ismered a diszkontok, drogériák saját márkás termékeit?
A Pénzcentrum 2024 nyarán a Debreceni Egyetemmel közösen végzett kutatása szerint több mint 10 ezer válaszadó szerint a sajátmárkás termékek nemcsak olcsóbb alternatívát jelentenek a fogyasztók számára, hanem sok esetben minőségi választást is. A kutatásban résztvevők 52,3%-a gondolta úgy, hogy a kereskedelmi márkás termékek minősége azonos a gyártói márkás termékek minőségével. Így az sem meglepő, hogy a megkérdezettek 85,9%-a azt választotta, hogy kifejezetten keresi a kereskedelmi márkákat, hiszen ugyanazt a terméket alacsonyabb áron is megvásárolhatja kereskedelmi márkás termékként. További részletek ITT.
-
Másokért tenni? A Lidl-nél igazán megéri!
A diszkontlánc ünnepi összefogásra hívja vásárlóit, hogy három partnerszervezetével összefogva támogassa a hátrányos helyzetű gyermekek karácsonyát.
-
Adatvezérelt energiakereskedelem és AI-transzformáció: ezek az Audax Renewables jövőévi célkitűzései
A Pénzcentrum Pap Gabriellát, az energetikai vállalat ügyvezető igazgatóját kérdezte.
-
3,5%-os kamatozású hitellel segíti a tudatos otthontervezést a Fundamenta megújult lakásszámlája (THM: 5,04–5,31%) (x)
Frissítette egyik legnépszerűbb termékét, az Otthontervező Lakásszámlát a Fundamenta, azzal a céllal, hogy még inkább megkönnyítse ügyfelei számára lakáscéljaik elérését.
-
A stílus maga az ember - már karkötővel és gyűrűvel is fizethetnek a Gránit Bank ügyfelei (x)
A Gránit Bank most azon ügyfeleinek, akiknek az ajánlására két további ügyfél számlát nyit a banknál december 19-ig, díjmentesen biztosít digitális fizetésre alkalmas karkötőt.








