Csődbe jutott magánszemélyek - külföldön már bevett gyakorlat
Az úgynevezett személyi csőd intézményének hazai bevezetése már többször felmerült az évek során, mint ahogy most is vizsgálják ennek lehetőségét az Igazságügyi és Rendészeti Minisztériumban. Számos országban már évek óta élhetnek ezzel a lehetőséggel a magánszemélyek, akik valamilyen oknál fogva nem tudják rendezni felhalmozódott adósságterheiket.

