Az NFL és a Sony új, ellenállóbb edzői fejhallgatókat mutatott be, amelyek képesek túlélni az edzők "érzelmi kitöréseit" és a szélsőséges időjárási körülményeket is.

Keserű véget ér 2021 nyara: ennyit a melegről, napsütésről, rengeteg eső, zivatar csap le ránk
Sokfelé esős, zivataros idővel kezdődik a hét, és egyúttal ér véget a nyár. A hét második felében több lesz a napsütés, többfelé továbbra is várhatók 20 Celsius-fok feletti, néhol akár 25 fok körüli csúcsértékek - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből.
Hétfőn a többórás napsütés mellett csak elvétve fordul elő zápor, zivatar. Ugyanakkor északkeleten tartósan borult maradhat az ég, arrafelé még délután is eshet. Emellett délután nyugat felől újabb felhősödés kezdődik, estefelé az eső is elered, amely éjfélig nagyjából a Duna vonaláig juthat el. Néhol megélénkül, zivatar környezetében meg is erősödhet a szél. A leghidegebb órákban jellemzően 10-14 fok lesz, de a kevésbé felhős tájakon 6-9 fok is lehet. A legmagasabb hőmérséklet többnyire 20 és 24 fok között várható, ugyanakkor az északkeleti megyékben kevéssel 20 fok alatt valószínű.
Kedden, a meteorológiai nyár utolsó napjára virradó éjszaka, majd napközben is többfelé várható zápor, elszórtan zivatar. Csak rövidebb időre süt ki a nap. Sokfelé megélénkül, helyenként megerősödik a szél. Hajnalban 9-14, délután 18-24 fok várható.
Szerdán, szeptember elsején eleinte több helyen, délután inkább már csak keleten, ott is megszűnő jelleggel várható zápor, helyenként zivatar. Nagy területen megerősödik a szél. A leghidegebb órákban 9-15 fok lesz. Napközben 17-22 fokig melegszik a levegő.
Csütörtökön túlnyomóan derült, közte gomolyfelhős, napos idő várható. Legfeljebb a Dunától keletre lehet egy-egy futózápor. Sokfelé élénk, elsősorban a Dunántúlon több helyen erős lehet a szél. A hajnali 7-14 fokról várhatóan 18 és 23 fok közé melegszik fel a levegő.
NULLA FORINTOS SZÁMLAVEZETÉS? LEHETSÉGES! MEGÉRI VÁLTANI!
Nem csak jól hangzó reklámszöveg ma már az ingyenes számlavezetés. A Pénzcentrum számlacsomag kalkulátorában ugyanis több olyan konstrukciót is találhatunk, amelyek esetében az alapdíj, és a fontosabb szolgáltatások is ingyenesek lehetnek. Nemrég három pénzintézet is komoly akciókat hirdetett, így jelenleg a CIB Bank, a Raiffeisen Bank, valamint az UniCredit Bank konstrukcióival is tízezreket spórolhatnak az ügyfelek. Nézz szét a friss számlacsomagok között, és válts pénzintézetet percek alatt az otthonodból. (x)
Pénteken napos idő várható csapadék nélkül. A minimumhőmérséklet 6 és 12 fok között valószínű. A nappali maximumok 20 és 25 fok között alakulnak.
Szombaton és vasárnap sok lesz a napsütés, legfeljebb egy-egy futó zápor fordulhat elő. Mérsékelt marad a változó irányú szél. A legalacsonyabb hőmérséklet szombaton 7-14, vasárnap 9-15 fok között várható. A csúcsértékek mindkét nap 20 és 26 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Ez Magyarország egyik legkedvezőbb vállalati hitelterméke (x)
Már igényelhető a Nemzeti Bajnokok Hitelprogram akár 30 százalék vissza nem térítendő támogatással kombinált kamatmentes kölcsöne az MFB Pont Plusz hálózatban.


