A fővárosban egymást érik az ünnepi koncertek, ahol sztárok, nagyzenekarok és klasszikusok segítik az ünnepi ráhangolódást.
Rúzsa Magdi saját bevallása szerint 21 embernek ad munkát, ami egyáltalán nem kevés. Az énekesnő azt is elmondta, hogy ennyi ember csak úgy lehet összehangolni, ha valakinek ott a kezében a gyeplő. Bár a produkcióban dolgozó emberek száma első hallásra soknak tűnik, jól lehet az énekesnőnek bőven futja minderre. Ha ugyanis hihetünk egy 2018-ban kiszivárogtatott listának, akkor az azon szereplő zenei formációk közül toronymagasan Rúzsa Magdinak a legnagyobb a gázsija, egy 90 perces, élő koncertért.
- mondta el a Blikknek adott interjújában az énekesnő, aki saját bevallása szerint szigorúan fogja csapatát:
- tette hozzá a művész, aki mindezt azért csinálja, hogy többet adhasson a közönségének. Rúzsa Magdi ezen felül azt is elmondta, hogy egész csapatában mindösszesen két nő van, ő és a menedzsere.
Ebből telik rá
Bár Magyarországon sok zenekar fellépési díját homály fedi, 2018-ban felkerült egy lista az internetre, ami hazai zenészek gázsiját tartalmazza (mivel a lista tavalyi ezért szereplhetnek rajta olyan formációk, akik már nem játszanak együtt). Azt persze fontos megjegyezni, hogy azóta sem tudni, hogy ki és miért töltötte fel a listát az internetre, azonban anno a Bors több, a listán szereplő előadót is megkérdezett, és egyikük sem állította, hogy ne lennének igazak a nyilvánosságra került számok. Volt persze olyan előadó is, aki azt mondta, a számok nem teljesen pontosak, de arányaiban azok megfelelnek a valóságnak.
Ha tehát hihetünk a fenti listának, akkor láthatjuk, hogy tavaly toronymagasan Rúzsa Magdi lépett fel a legdrágábban a magyar előadók közül. Az ő 90 perces fellépése ugyanis 3 400 000 forintba kerül(t), plusz 650 forint/km. Ez pedig nem kevés pénz, még akkor sem, hogyha most látjuk, mennyi ember munkáját kell mindebből finanszírozni.
(Címlapkép: MTI Fotó - Veres Nándor)
-
Állatorvosi rendelőből skálázható kkv – így épült fel a Petlegio tőkevonzó modellje
Nándorfi Zoltánt, a Petlegio vezetőjét és Bánfi Zoltánt, az MKIK Tőkealap-kezelő vezérigazgatóját kérdeztük.
-
Másokért tenni? A Lidl-nél igazán megéri!
A diszkontlánc ünnepi összefogásra hívja vásárlóit, hogy három partnerszervezetével összefogva támogassa a hátrányos helyzetű gyermekek karácsonyát.
-
Adatvezérelt energiakereskedelem és AI-transzformáció: ezek az Audax Renewables jövőévi célkitűzései
A Pénzcentrum Pap Gabriellát, az energetikai vállalat ügyvezető igazgatóját kérdezte.
-
4,8 százalékos kamatot biztosít a Gránit Bank új prémium bankszámlája (x)
A napi kamatjóváírás miatt az EBKM 4,92 százalék.
-
3,5%-os kamatozású hitellel segíti a tudatos otthontervezést a Fundamenta megújult lakásszámlája (THM: 5,04–5,31%) (x)
Frissítette egyik legnépszerűbb termékét, az Otthontervező Lakásszámlát a Fundamenta, azzal a céllal, hogy még inkább megkönnyítse ügyfelei számára lakáscéljaik elérését.
-
A stílus maga az ember - már karkötővel és gyűrűvel is fizethetnek a Gránit Bank ügyfelei (x)
A Gránit Bank most azon ügyfeleinek, akiknek az ajánlására két további ügyfél számlát nyit a banknál december 19-ig, díjmentesen biztosít digitális fizetésre alkalmas karkötőt.








