Megérkezett Brüsszelbe az első magyar nagyprojekt
Ma délelőtt megérkezett Brüsszelbe az Új Magyarország Fejlesztési Terv első nagyprojektje: a debreceni 2. villamosvonal kiépítésének támogatásáról két héttel ezelőtt dön¬tött a kormány. Büszkén mondhatjuk: a beruházás dokumentációjának kiküldé¬sével egyike vagyunk annak a tíz uniós tagországnak, amelyik már tudott nagy¬projektet benyújtani az Európai Bizottságnak, brüsszeli jóváhagyást kérve egy-egy konkrét fejlesztési terv megvalósításához.

