Majoros Péter, azaz Majka cégének, a Dyma MM Kft.-nek a tavalyi évben csökkent az árbevétele, jelentősen csökkentek viszont az anyagjellegű ráfordítások.
Milliárdokért árulják Rubik Ernő korábbi otthonát: elképesztő a fényűzés, ebben élt a legendás feltaláló
Hatalmas telek, óriási wellness részleg, belső medence, bor- és moziszoba, üvegház, kockás torony teszik egyedivé a korábban Rubik Ernő tulajdonában lévő luxusvillát.
„Minden úgy néz ki, ahogy annak idején Rubik Ernő lakott itt” – tudhatjuk meg egy, az RTL által kiszúrt, Rubik Ernő egykori budai villáját bemutató TikTok-videóból.
Kiderült még a videóból a luxus kategóriás budai ingatlanról:
- A telek ötezer négyzetméter, ez ma az eladó budai ingatlanok közül a legnagyobb telekkel rendelkező családi ház.
- A villához tartozik egy háromállásos garázs, egy fitness-terem, egy moziszoba, egy boros szoba és egy széf szoba, ami ujjlenyomattal nyílik.
- A villa teljes alapterülete 800 négyzetméter, amelynek a középső szintjén négy hálószoba kapott helyet. Mindegyik saját fürdőszobával rendelkezik.
- Van üvegház is, ami önálló lakhatásra is alkalmas épület.
- A villa tornya három egymásra épülő kockára emlékeztet.
@richlife.hu ♬ Blue Moon - Muspace
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.

-
Öreg autók, dráguló piac: komoly tartalék van még a magyar lízingpiacban (x)
Jelentős növekedési potenciált lát a magyar autó- és lízingpiacban Hanczár Zsolt, az idén 35 éves, piacvezető Euroleasing Zrt. gépjármű-értékesítési igazgatója.
-
Rosalia Borpiknik: óriás nyárindító kerti parti a Ligetben (x)
A Rosalia Borpiknik június 4–7. között ismét benépesíti a Városligetet: borok, pezsgés és nyári hangulat vár a Vajdahunyad vár mögött.







