Bár a héten csökkent néhány forinttal a benzin ára, a Fejér megyei rendőröket mégis trükkös tankolókhoz riasztották.
A rendőrség tájékoztatása szerint szerda délelőtt az M1-es autópálya 43. km szelvényében található benzinkút kezelője kért segítséget, mert ismeretlen személy fizetés nélkül távozott. Az ismeretlen sofőr húszezer forint értékben tankolt a szlovák rendszámú BMW7-be, majd Budapest irányába elhajtott. Este az 1-es számú főút mellől telefonáltak egy töltőállomásról a Bicskei Rendőrkapitányság ügyeletére, mert egy szürke színű Suzukis fizetés nélkül távozott. Tízezer forintos számlát hagyott maga mögött.
A bejelentések nyomán megállapították az érintett személyautók rendszámát, így keresi a sofőröket a rendőrség.
-
Rengeteg magyarnak könnyítheti meg az életét ez az új app: sokan nem is tudják, mennyit nyerhetnek vele
Egyetlen applikációban kezelhetők a különböző bankszámlák.







