23 °C Budapest

Így lopnak tízezreket a benzinkutakon

2011. augusztus 11. 17:07

Bár a héten csökkent néhány forinttal a benzin ára, a Fejér megyei rendőröket mégis trükkös tankolókhoz riasztották.

A rendőrség tájékoztatása szerint szerda délelőtt az M1-es autópálya 43. km szelvényében található benzinkút kezelője kért segítséget, mert ismeretlen személy fizetés nélkül távozott. Az ismeretlen sofőr húszezer forint értékben tankolt a szlovák rendszámú BMW7-be, majd Budapest irányába elhajtott. Este az 1-es számú főút mellől telefonáltak egy töltőállomásról a Bicskei Rendőrkapitányság ügyeletére, mert egy szürke színű Suzukis fizetés nélkül távozott. Tízezer forintos számlát hagyott maga mögött.

A bejelentések nyomán megállapították az érintett személyautók rendszámát, így keresi a sofőröket a rendőrség.

 

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. június 15. hétfő
Jolán, Vid
25. hét
EZT OLVASTAD MÁR?