A Pénzcentrum 2026. május 30.-i hírösszefoglalója, deviza árfolyamai, az EuroJackpot nyerőszámai, heti akciók és várható időjárás egy helyen!
Az előrejelzések alapján egyre több napsütésre lehet számítani, de az ország nyugati felén még lehet számítani esőre.
Kedden a Dunántúlon jobbára erősen vagy közepesen felhős lesz az ég, de rövidebb napos időszakok előfordulhatnak, keletebbre viszont főként fátyolfelhők szűrik majd a napsütést - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből.
Kezdetben a nyugaton még kisebb eső előfordulhat, majd Záporra, zivatarra délután leginkább az északkeleti, keleti megyékben van esély. Az északnyugati szél a Dunántúlon megélénkül, néhol meg is erősödik, másutt gyenge vagy mérsékelt lesz a légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérséklet a Dunántúlon 20 és 26 fok, a Dunától keletre 27 és 31 fok között alakul. Késő este 16, 22 fok várható.
Szerdán alapvetően csökken a mennyisége, de továbbra is lehetnek gyengén vagy közepesen felhős körzetek. Számottevő csapadék nem valószínű, de néhol zápor, zivatar előfordulhat. Az északi, északnyugati szél az Észak-Dunántúlon megélénkül, másutt jobbára mérsékelt marad. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 12 és 18 fok között várható.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.

-
Öreg autók, dráguló piac: komoly tartalék van még a magyar lízingpiacban (x)
Jelentős növekedési potenciált lát a magyar autó- és lízingpiacban Hanczár Zsolt, az idén 35 éves, piacvezető Euroleasing Zrt. gépjármű-értékesítési igazgatója.
-
Rosalia Borpiknik: óriás nyárindító kerti parti a Ligetben (x)
A Rosalia Borpiknik június 4–7. között ismét benépesíti a Városligetet: borok, pezsgés és nyári hangulat vár a Vajdahunyad vár mögött.







