A legendás együttes 2025. július 4-én, a soproni Lővérekben megrendezett SopronFesten ad koncertet.
A mai napig dolgozik Várkonyi András, a Barátok közt Vili bácsija. A színész kifejtette, bár anyagi gondjai nincsenek, de ez nem a nyugdíjának köszönhető. Korábban arról beszélt, hogy neki nincs 100 ezer forint a nyugdíja, feleségének valamivel több.
Bár a Barátok köztnek már vége, a Vili bácsit alakító Várkonyi András nem hagyott fel a munkával. „Az a fajta tűz, ami bennem volt huszonévesen, hogy plakátolást is vállaltam volna, annyira enyém volt a színház, illetve olyan ambíciók fűtöttek, már nincsen” – jelentette ki a színész a Hot magazinnak arra a kérdésre, csupán szenvedélyből vagy inkább a pénz miatt dolgozik ennyi idősen is.
Hozzátette, azért anyagi gondjai nincsenek, de ez nem a nyugdíjának köszönhető: reklámokban dolgozik és szinkronszerepeket is vállal, illetve készülő színdarabjai is vannak.
A nyugdíjam vacak, de nem is abból élek
- húzta alá. A színész korábban a Blikknek kifejtette, a családi házukat is a pénz miatt adták el és költöztek a fővárosba:
Bárkinek járhat ingyen 8-11 millió forint, ha nyugdíjba megy: egyszerű igényelni!
A magyarok körében évről-évre nagyobb népszerűségnek örvendenek a nyugdíjmegtakarítási lehetőségek, ezen belül is különösen a nyugdíjbiztosítás. Mivel évtizedekre előre tekintve az állami nyugdíj értékére, de még biztosítottságra sincsen garancia, úgy tűnik ez időskori megélhetésük biztosításának egy tudatos módja. De mennyi pénzhez is juthatunk egy nyugdíjbiztosítással 65 éves korunkban és hogyan védhetjük ki egy ilyen megtakarítással pénzünk elértéktelenedését? Minderre választ kaphatsz ebben a cikkben, illetve a Pénzcentrum nyugdíj megtakarítás kalkulátorában is. (x)
Nem lenne szívünk eladni a házat, a rezsit viszont képtelenség kifizetni. Nincs százezer forint a nyugdíjam, a feleségemé is akörül van, és bár sokat dolgozom, ami jó kiegészítés, ennyit akkor se tudunk kigazdálkodni. A családunk tulajdonában van évek óta egy hatvan négyzetméteres óbudai panellakás, oda költöztünk novemberben. Nem volt könnyű döntés, de ez tűnt a legjobb megoldásnak
- mondta.
-
Változó karácsonyi kosár: spórolnak a magyarok, de a menüre nem sajnálják
Egy kutatás szerint továbbra is kiemelt fontosságú az ünnep, de sokan szűkebb kerettel gazdálkodnak, visszafogják az ajándékköltést, és a megfizethető meglepetések felé fordulnak.
-
Évente tízmilliárdokat lopnak el a csalók hazai bankszámlákról – Kiderült, ki a legkönnyebb célpont
Becslések szerint 2,6 millió magyar változtatott online vásárlási szokásain, miután átverték vagy csalás célpontja lett, 40%-uk emiatt kevesebbet vásárol a neten.
-
Állatorvosi rendelőből skálázható kkv – így épült fel a Petlegio tőkevonzó modellje
Nándorfi Zoltánt, a Petlegio vezetőjét és Bánfi Zoltánt, az MKIK Tőkealap-kezelő vezérigazgatóját kérdeztük.
-
Zsalutrend: számít a felhasznát anyagokba épített energia (x)
Fókuszban a karbonsemlegességhez hozzájáruló, csekély ökológiai lábnyommal rendelkező és igazolt adatokkal kínált építőanyagok. Ezek között rendhagyó egy 25 éves zsaluinnováció a Mevától.
-
Önálló digitális transzformációs terület a Rossmann-nál (x)
Dedikált csapattal indult el a digitális transzformáció a Rossmann Magyarországnál, az új, önálló területet Fürjes Ádám, a vállalat eddigi webshopvezetője irányítja.
-
A vásárlói élmény és az értékteremtés kéz a kézben jár az Ecofamily üzleteiben (x)
Az elmúlt években látványosan átalakultak a fogyasztói igények: a vásárlók ma már nem csupán termékeket keresnek, hanem olyan márkákat és üzleteket, amelyekkel azonosulni tudnak és amelyek valódi értéket képviselnek.







