19 °C Budapest

CIB rendkívüli közlemény! 5000 forintot érhet

2009. november 16. 15:32

Kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás hosszabbított nyitva tartás mellett a CIB Bankban A CIB Bank valamennyi bankfiókjában elérhetővé tette a biztosítási lehetőségek széles skáláját, első lépésként a kötelező gépjármű-felelősségbiztosítást, valamint a CASCO megkötésének lehetőségét. A nagy érdeklődésre való tekintettel - az ügyfelek kényelmét szem előtt tartva - a CIB Bank meghosszabbította nyitvatartási idejét, így segítve azoknak, akik munkaidőben, munkanapon nem tudnak erre időt szakítani.

Országos fiókhálózatának minden egységében novemberben minden hétköznap reggel 8 órától este 6-ig, szombatonként pedig kizárólag a gépjármű biztosítást váltani szándékozó ügyfeleket rendkívüli nyitva tartással várja.

Valamennyi CIB bankfiókban - a CIB biztosítási alkusz cége, a CIB Alkusz közreműködésével - egyre több addicionális szolgáltatás is igényelhető, így például a kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás valamint a CASCO.

A CIB Biztosítási Alkusz szolgáltatásainak igénybevétele nem jár semmiféle extra költséggel az ügyfél számára. Sőt, mindazok, akik a kötelező gépjármű-felelősségbiztosításukat a CIB Biztosítási Alkuszon keresztül kötik, és a biztosítás díját CIB lakossági folyószámláról fizetik - csoportos beszedési megbízással vagy állandó átutalási megbízással -, azok egyszeri 5 000 forint összegű jóváírásban részesülnek.

A szolgáltatás a CIB Alkusz honlapján, a CIB24 nonstop telefonos ügyfélszolgálatán, valamint a bankfiókban is elérhető.

JÓL JÖNNE 5 MILLIÓ FORINT?

Amennyiben 5 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 105 779 forintos törlesztővel az UniCredit Bank nyújtja (THM 10,27%), de nem sokkal marad el ettől a Raiffeisen (THM 10,35%-ot) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)

Ilyen lesz az új CIB.hu! Kiszivárogtak az első képek

PC BLOGGER & PODCASTER
MEDIA1  |  2026. július 3. 20:11
Bejelentette a hódmezővásárhelyi Promenád24 oldal, hogy felfüggeszti működését. A hódmezővásárhelyie...
Bankmonitor  |  2026. július 3. 15:43
Számos bank július elsejétől a 2025-ös inflációnak megfelelően megemelte a számlavezetési, utalási d...
ChikansPlanet  |  2026. július 3. 08:00
A világ népessége mára meghaladta a 8,3 milliárd főt, miközben sok régióban továbbra is komoly probl...
KonyhaKontrolling  |  2026. július 3. 07:45
Sokakban felmerül a gondolat, hogy ha már a brókerük olyan nagyon jól vált pénzt, akkor azon, vagy v...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. július 4. szombat
Ulrik
27. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?