Az emberek 73 százaléka, mindig saját maga tölti be az üzemanyagot a kocsijába.
Szerdától bruttó 3 forinttal emeli a MOL a benzin nagykereskedelmi listaárát, míg a gázolaj ára 4 forinttal emelkedik.
Mindez azt jelenti, hogy az olajtársaság a benzin literjét bruttó 411,6, a gázolajét pedig bruttó 417,6 forintért adja majd a kiskereskedőknek. Bár az egyes kutak árképzése egymástól eltérő, az autósok nagyjából ugyanilyen mértékű változással (3 forintos benzinár és a gázolaj árának 4 forintos emelése) szembesülhetnek majd szerdától az állomásokon. Ez azt jelenti, hogy a benzint átlagosan 428-429 forintos, a gázolajat pedig 434-435 forintos literenkénti áron tankolhatjuk majd.
Az egy évvel ezelőtti szintekhez képest azonban a benzin literjét 10 forinttal drágábban, a gázolajét szintén 10 forinttal, de olcsóbban vásárolhatjuk meg. Ez a benzin esetén 2,7 százalékos emelkedésnek, a dízel esetén 2,3 százalékos csökkenésnek felel meg.
Szinte semmi sem fejleszti olyan gyorsan és hatékonyan a legkisebbek agyát, mint a társasjáték.
Drágulnak az ingatlanok, emelkednek a hitelkamatok: ez pedig szinte egyenes út a lakhatási válsághoz. Nálunk is működhet az, ahogy az USA-ban megoldották?
A Kickstarternek és az Indiegogonak hála a közösségi finanszírozási forma évek óta világszerte népszerű és most megérkezett Magyarországra is, a Brancs formájában
Sokan alábecsülik, mennyire lényeges alaposan átgondolni, milyen vállalkozási és azzal együtt adózási formát válasszanak induló cégük számára.
- Súlyos karambol Visontánál, gyermek halt meg
- Duda: tagjelölti státust kell neki adni Ukrajnának a júniusi EU-csúcson
- Felértékelődött a pénzzé tehető értéktárgy
- Most teszik csak igazán horrorrá a természetet a kullancsok
- Különleges évfordulót ünnepel Hollywood egyik sztárpárja
- Az AC Milan 11 év után újra a csúcson
Külföldi piacra lépés 2022
Tiszaújváros – Kelet-magyarországi Gazdasági Fórum 2022


