Születésem óta 65%-os rokkant vagyok, 2 évet dolgoztam. Jogosult vagyok-e rokkantsági nyugdíjra?
Születésem óta rokkant vagyok, 65 százalékos mértékű egészségkárosodást állapítottak meg. Most 24 éves vagyok, eddig kb. két évet dolgoztam. Jogosult vagyok-e rokkantsági nyugdíjra?

