20 °C Budapest

Hol dolgoznának a rendőrök? Nincs hely, nincs bérfedezet!

Pénzcentrum
2011. június 27. 10:02

A Független Rendőr Szakszervezet várja azoknak a rendőröknek a jelentkezését, akiket nem vettek vissza állományba. Ugyanis több már szolgálati nyugdíj idejét töltő rendőr jelentkezett állományba vételre, mivel nem akarták megvárni amíg a kormány visszamenőleges hatállyal megfosztja őket a nyugdíjuktól - írja a Népszabadság.

"Nincs hely, nincs bérfedezet" - indokkal utasította el eddig a rendőrség a jelentkezőket. A szakszervezet szerint "egy szó sem igaz abból a kormányzati propagandából, mely szerint a nyugdíjas rendőrökre a közbiztonság megerősítése érdekében szükség van".

A visszautasításokról szóló leveleket, válaszokat a szakszervezet el akarja küldeni Orbán Viktornak és Pintér Sándornak.

HR BLOGGER
legacykft  |  2026.07.17 16:13
Az előző írásomban Robert Kegan munkásságán keresztül arról írtam, hogy a vezetők nem egyszerűen dön...
hrdoktor  |  2026.07.08 07:32
Ön is evett már olyankor, amikor nem is volt éhes, és csak az unalmán vagy a rosszkedvén, esetleg a...
laskainelli  |  2026.06.29 15:40
Mindannyian vágyunk a biztonságra, a szeretetre és arra, hogy érvényesítsenek minket. Vannak azonban...
coachco  |  2026.05.05 20:26
Izgalmas téma az 1989-es rendszerváltás. Azért is, mert sokan a mostanit is annak reméljük. [...] B...
kovacstunde  |  2025.11.15 08:00
Pár nappal ezelőtt Gabi barátnőmmel beszélgettünk, éppen ennek a cikknek a gondolataival voltam elfo...
NAPTÁR
Tovább
2026. július 26. vasárnap
Anna, Anikó
30. hét
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2026. július 25. 19:19