300 ezer eurót osztanak szét köztük.
Egymillió randot, átszámítva 28 millió forintot kap minden egyes találatért a házigazda csapat a jövő hónapban kezdődő labdarúgó-világbajnokságon.
A motiváció annál is inkább szükséges, mert sokak szerint a csatársor be van oltva gól ellen. Az elmúlt két évben 34 alkalommal lépett pályára a nemzeti tizenegy, ezeken a mérkőzéseken mindössze 32 alkalommal zörgették meg az ellenfelek hálóját.
A dél-afrikai nemzeti csapat 1992-ben tért vissza a labdarúgás nemzetközi vérkeringésébe, az azóta megrendezett 250 mérkőzésen is csak 1,1-es gólátlagot sikerült produkálni.
A labdarúgó szövetség elnöke elmondta, hogy azt várják el a csapattól, hogy büszkén és szenvedélyesen játsszanak a tornán. Leslie Sidibe hozzátette, hogy a társaság pontos javadalmazási rendszerét (győzelmi prémium, továbbjutás a csoportból) a csapatkapitány részvételével május utolsó napján véglegesítik.
A torna menetrendje

A házigazdát szokás szerint az A-csoportba sorolták, Mexikó, Uruguay és Franciaország lesznek az ellenfeleik.
Hova kerül a magyarok elektronikus hulladéka, milyen szemléletváltásra lenne szükség, és legfőképpen hogyan készül kincs a szemétből- erről kérdeztük a RoboKalandot.
Az otthoni kávézásnak is egyre inkább szeretjük megadni a módját, akár egy drágább kávégépről van szó, akár kávékülönlegességről.
A pandémia alatt megugrott a szobanövények, és kertészeti eszközök iránti kereslet, 2020-ban a szobanövények tekintetében 8%-os emelkedést észleltek a piaci szereplők.
Szinte semmi sem fejleszti olyan gyorsan és hatékonyan a legkisebbek agyát, mint a társasjáték.
-
Szakképzett és megbízható mester csak néhány kattintásnyira Öntől! (x)
Otthonfelújítást tervez? Felejtse el a stresszt! Küldjön keresletet és válasszon a több mint 5.000 különböző építőipari vállalkozó közül.
- Tízből négy munkavállalónak biztosan "van az a pénz"
- Fehérben kísérték utolsó útjára Berki Krisztiánt
- A szövegírás nehézségei – gyakori problémák, amikbe te is belefuthatsz (x)
- Pénz beszél - Elveszítheti zsenijét a magyar sakk
- Mégis lesznek "egyenlőbb" külföldi rendszámos kocsik a kutaknál
- Ráteheti a kezét a távozó nyugati cégek tulajdonára Oroszország
Külföldi piacra lépés 2022
Tiszaújváros – Kelet-magyarországi Gazdasági Fórum 2022


