Kis javulással indítja a napot a forint

Pénzcentrum
2011. november 11. 09:00

312-313 közötti tartományban ingadozva indítja a napot a forint, ami kis mértékű javulást jelent a tegnapi 315 feletti szinthez képest.

Miután tegnap este kiderült, hogy a Standard&Poor's mégsem gondolta komolyan a francia leminősítést, egész kedvező hangulat alakult ki a tőkepiacokon. Az amerikai és ázsiai piacok kis pluszban zártak, ami a forint árfolyamára is némi jótékony hatást gyakorolt.

A teljes cikk a Portfolio.hu-n olvasható >>

A frankhitelesek számára ez csak mérsékelt könnyebbség, hiszen még így is 254 forintot kérnek az alpesi deviza egy egységéért a bankközi piacon.

 

PC BLOGGER & PODCASTER
Kasza Elliott-tal  |  2025. szeptember 5. 20:09
Tavaly októberben vásároltam, nem is keveset, mert akkor azt hittem, hogy a korrekciónak vége, és má...
MEDIA1  |  2025. szeptember 5. 13:12
A Nielsen Közönségmérés éléről érkezik a Viasat-csatornákat és az AXN-t működtető Antenna Entertainm...
Összkép  |  2025. szeptember 5. 12:59
Az Odüsszeia kódja ma is friss. Fontos kérdésekben ad iránymutatást az eposz: mi múlik rajtunk és mi...
ChikansPlanet  |  2025. szeptember 5. 12:34
A tengerek, óceánok hullámzása és az árapály régóta ismert, állandó és kiszámítható energiaforrás. A...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. szeptember 7. vasárnap
Regina
36. hét
Szeptember 7.
Bányásznap
Szeptember 7.
A nagyszülők napja
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2025. szeptember 6. 19:20
Agrárszektor  |  2025. szeptember 6. 20:14