0 °C Budapest

300-nál kezdett az euró

Pénzcentrum
2011. október 21. 10:04

Miközben a nemzetközi befektetői hangulatban alapvető fordulat következett be tegnap este a vasárnapit követő szerdai újabb EU-csúcs piacnyugtató hatása miatt, aközben a forint árfolyamában ez csak korlátozottan mutatkozott meg, emiatt a jegyzések továbbra is a 300-as szintnél állnak.

Az eltérő érdekek miatti francia-német ellentétek, illetve egyéb okok miatt tegnap egyre inkább félő volt, hogy nem lesz átütő sikere a vasárnapra tervezett EU-csúcsnak, ez pedig egyre inkább rontotta nemzetközi befektetői hangulatot.

 

NAGYÍTÁSHOZ KATTINTS A KÉPRE


A forint tegnap újabb két és féléves mélypontra, 302 közelébe gyengült az euróval szemben, a külföldi hangulati fordulat azonban csak azt tudta elérni, hogy 300-ig korrigáljon a magyar fizetőeszköz. Ma reggelig nem is történt erről a szintről elmozdulás.

 

PC BLOGGER & PODCASTER
Bankmonitor  |  2026. február 18. 11:48
A hitelajánlat, a bank kiválasztásánál a legtöbb adós számára a kamat, törlesztő, THM értéke a legfo...
iO Charts  |  2026. február 17. 19:38
Miről szól a Piaci Impulzus rovat? Nem tudom, tisztában vagytok-e vele, de egy alapos fundamentális...
MEDIA1  |  2026. február 17. 18:05
Nőnapra időzítik a TV2 Klub visszaalakítását FEM3-ra. Változik az arculat és a tartalomkínálat is, e...
Holdblog  |  2026. február 17. 08:00
Az ábra a globális feltörekvő (fejlődő) piaci részvényalapok éves nettó tőkebeáramlását mutatja heti...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. február 19. csütörtök
Zsuzsanna
8. hét
Február 19.
Torkos csütörtök
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
RETAIL DAY 2026
Mi a túlélés – és a profit – valódi titka? A legkisebb webshopoktól az üzletláncokig mindenki választ kap.
Kihagyom