Fennakadásokat okozott a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren az új parkolási rendszer bevezetése, amely korlátozza az ingyenes, rövid idejű parkolási lehetőségeket.

Törökországban nyithat újabb autógyárat a kínai BYD. Állítólag Erdogan elnök egy másik kínai márkával is komoly beruházásról tárgyal.
Magyarország után Törökországban építene új gyárat a kínai BYD. A Manisa tartományban létrejövő új územet mintegy 1 milliárd dollárból húzzák fel, és az Automotive News szerint a megállapodást hamarosan be is jelenti Erdogan török elnök. A portál azt írja, Törökország a szintén kínai Cheryvel is előrehaladott tárgyalásokat folytat egy lehetséges gyárépítésről.
Ismert, az Európai Unió július elejétől, átmeneti többletvámot vezetett be a kínai villanyautókra, amelyek közül a BYD Kínában gyártott típusai után 17,5 százalék vámot kell fizetnie a gyártónak, az eddigi 10 százalékon felül. Törökország korábban 40 százalékos vám bevezetését tervezte az összes Kínából érkező járműre, de ettől a tervtől végül visszalépett, hogy így is ösztönözze az érkező beruházásokat.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Meghívó (x)
XXVII. közgyűlését tartja az MGYOSZ
-
Műtárgyak, mint befektetés: trend vagy lehetőség? (x)
Rolex és Vaszary uralják ma az értékkövető piacot
Portfolio Gen Z Fest 2025


