Figyelemmel arra, hogy a csalás gyanúja is felmerülhet az ügyben, az NKFH a nyomozóhatósághoz fordult az esetleges bűncselekmény felderítése érdekében.
Vajon mennyire telített a magyar sportáruházak piaca, s mutatkozik-e kereslet az újabb hálózatok iránt - veti fel a kérdést a Franchiseportál annak kapcsán, hogy hazánkban keres partnert egy portugál hálózat, a Sport Rox.
A hazai piacon jelenleg három nagy lánc van jelen, mely üzletek koncepciója a kínálatot tekintve nagyjából azonos, hiszen mindegyik hálózat világmárkákat és saját márkás termékeket is kínál.
Forrás: www.intersport.hu

Forrás: www.hervis.hu

Forrás: www. decathlon.co.hu
Bárkinek járhat ingyen 8-11 millió forint, ha nyugdíjba megy: egyszerű igényelni!
A magyarok körében évről-évre nagyobb népszerűségnek örvendenek a nyugdíjmegtakarítási lehetőségek, ezen belül is különösen a nyugdíjbiztosítás. Mivel évtizedekre előre tekintve az állami nyugdíj értékére, de még biztosítottságra sincsen garancia, úgy tűnik ez időskori megélhetésük biztosításának egy tudatos módja. De mennyi pénzhez is juthatunk egy nyugdíjbiztosítással 65 éves korunkban és hogyan védhetjük ki egy ilyen megtakarítással pénzünk elértéktelenedését? Minderre választ kaphatsz ebben a cikkben, illetve a Pénzcentrum nyugdíj megtakarítás kalkulátorában is. (x)

Forrás: www.ife.pt
-
Letarolták az európai kiskereskedelmet: már minden második megvásárolt termék ebbe a kategóriába tartozik
A saját márkás termékek népszerűsége töretlen.







