A legendás együttes 2025. július 4-én, a soproni Lővérekben megrendezett SopronFesten ad koncertet.
Erre kevesen gondoltak: meglepő bejelentést tett a Nemzeti Színházban történt balesetről Vidnyánszky Attila
Örül, hogy megegyeztek a két megsérült színésszel, de a baleset emléke egy év után is kísérti - erről beszélt a színházigazgató.
Az ATV Start Plusz vendége volt csütörtökön a Nemzeti Színházat már hosszú évek óta igazgató Vidnyánszky Attila. A műsorban azt mondta, hogy helyesli Szinetár Miklós kiszállását a nemrég bejelentett zsidó színházi képzésből, mert mint mondta, az idős rendező és igazgató valószínűleg már nem bírja olyan jól a támadásokat.
A direktor emellett beszélt az egy éve történt balesetről is, amikor Szász Júlia és Horváth Lajos Ottó súlyos sérülést szenvedtek a Rómeó és Júlia egyik előadásán. Mint fogalmazott: nagyon örül a megegyezésnek, de még őt is kísérti a baleset emléke.
Én se vagyok túl rajta. [...] ott van bennem, az én 30 éves pályafutásomban sérülések voltak, több is volt, de ilyen szintű, ilyen nagyságrendű, vagy ilyen komoly nem volt soha
- fogalmazott a színházigazgató a műsorban.
Bárkinek járhat ingyen 8-11 millió forint, ha nyugdíjba megy: egyszerű igényelni!
A magyarok körében évről-évre nagyobb népszerűségnek örvendenek a nyugdíjmegtakarítási lehetőségek, ezen belül is különösen a nyugdíjbiztosítás. Mivel évtizedekre előre tekintve az állami nyugdíj értékére, de még biztosítottságra sincsen garancia, úgy tűnik ez időskori megélhetésük biztosításának egy tudatos módja. De mennyi pénzhez is juthatunk egy nyugdíjbiztosítással 65 éves korunkban és hogyan védhetjük ki egy ilyen megtakarítással pénzünk elértéktelenedését? Minderre választ kaphatsz ebben a cikkben, illetve a Pénzcentrum nyugdíj megtakarítás kalkulátorában is. (x)
A Pénzcentrum a baleset után behatóan foglalkozott a két színész balesetével, valamint azzal a kálváriával is, ami a kártérítési procedúra körül alakult ki. A cikkeket itt olvashatod el újra:
címlapkép: Lakatos Péter, MTI/MTVA
Vallott a 2025-ös X-Faktor győztese: erre költi 36 milliós nyereményét a raktárosként dolgozó Belano
Belano megnyerte az idei X-Faktort, és a győzelemmel járó 36 millió forintos nyereményét nem luxusra, hanem tudatosan a zenei karrierjére fordítja.
-
Változó karácsonyi kosár: spórolnak a magyarok, de a menüre nem sajnálják
Egy kutatás szerint továbbra is kiemelt fontosságú az ünnep, de sokan szűkebb kerettel gazdálkodnak, visszafogják az ajándékköltést, és a megfizethető meglepetések felé fordulnak.
-
Évente tízmilliárdokat lopnak el a csalók hazai bankszámlákról – Kiderült, ki a legkönnyebb célpont
Becslések szerint 2,6 millió magyar változtatott online vásárlási szokásain, miután átverték vagy csalás célpontja lett, 40%-uk emiatt kevesebbet vásárol a neten.
-
Állatorvosi rendelőből skálázható kkv – így épült fel a Petlegio tőkevonzó modellje
Nándorfi Zoltánt, a Petlegio vezetőjét és Bánfi Zoltánt, az MKIK Tőkealap-kezelő vezérigazgatóját kérdeztük.
-
Zsalutrend: számít a felhasznát anyagokba épített energia (x)
Fókuszban a karbonsemlegességhez hozzájáruló, csekély ökológiai lábnyommal rendelkező és igazolt adatokkal kínált építőanyagok. Ezek között rendhagyó egy 25 éves zsaluinnováció a Mevától.
-
Önálló digitális transzformációs terület a Rossmann-nál (x)
Dedikált csapattal indult el a digitális transzformáció a Rossmann Magyarországnál, az új, önálló területet Fürjes Ádám, a vállalat eddigi webshopvezetője irányítja.
-
A vásárlói élmény és az értékteremtés kéz a kézben jár az Ecofamily üzleteiben (x)
Az elmúlt években látványosan átalakultak a fogyasztói igények: a vásárlók ma már nem csupán termékeket keresnek, hanem olyan márkákat és üzleteket, amelyekkel azonosulni tudnak és amelyek valódi értéket képviselnek.








