Az OTP Jelzálogbank adatai szerint idén 9100, jövőre 7900 új lakás átadása várható a fővárosban.
Budaörstől a Hajógyári-szigetig lehet érezni napok óta, hogy valami szokatlan van a levegőben. Egyértelműen azonosítható trágyaszag - adta hírül az RTL.
A bűz a Pilis nyugati részén és a Zsámbéki-medence falvaiban szinte mindenhol érezhető. A híradónak nyilatkozó lakók azt mondták, inkább nem nyitnak ablakot, de a legyekkel is fel kell venniük a küzdelmet.
A trágyaszagot a Gyermelyi élelmiszerüzem okozza. Néhány napja ugyanis a baromfirészlegről származó szerves hulladékkal kezdték táplálni a bérelt földjeiket. A szél ennek az aromáját szállította az alacsonyabban fekvő budai területekre. A büdös még valószínűleg többször is visszatér: a gyár szerint a munkák akár októberig is tarthatnak - írták.
-
Új AI központú kihívók a csúcsmobilok között: megérkeztek a HONOR legnagyobb újdonságai
A kínai gyártó vadiúj modelljeivel a Samsung és az Apple babérjaira tör. Egy biztos: nem a tudáson fog múlni.
-
Jön a Planet Expo 2026 (x)
Világhírű előadóval és magyar fejlesztésű energetikai innováció bejelentésével indul a Planet Budapest üzleti programja.
Agrárium 2026
Green Transition & ESG 2026
Retail Day 2026
Digital Compliance 2026







