Szakít az eddigi - sok esetben nem túl ügyfélbarát - gyakorlatával a K&H Bank és 2009. július 30-ától változtat a lakossági és az üzleti bankkártyák átvételének rendszerén.
A bank az eddigi bankfiókban történő átvétellel szemben külön értesítés nélkül az ügyfél által megadott magyarországi címre postázza a kártyát. Lakossági kártya esetén a kártyabirtokos értesítési címére, míg üzleti bankkártya esetén a számlatulajdonos értesítési címére.
Lakáshitelek sortűz után: számbavettük a túlélőket!
Aki külföldi címmel rendelkezik, az továbbra is csak a bankfiókokban veheti át a bankkártyáját, de külön megbízás és a postaköltség átvállalása esetén csomagküldő szolgáltatással a külföldi címre is eljuttatható a kártya.
Aki nem postai úton szeretné megkapni a bankkártyáját, az a telefonos ügyfélszolgálaton keresztül, vagy a bankfiókokban jelezheti ilyen irányú igényét. A megújított kártyák inaktívan kerülnek kézbesítésre, azokat az első használat előtt aktiválni kell, a PIN-kód ilyenkor változatlan.

Rengetegen indultak meg a legatyásodás útján: sokkal kevesebb magyar jön ki a pénzéből, mint egy éve
Ha egy magyarnak kölcsönre van szüksége, mert nem maradt pénze a hó végére és nem is tett félre korábban semmit, akkor első körben továbbra is...

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.


