Csökkent az első negyedévben az üzemanyag fogyasztás, benzinből 4,1 százalékkal, gázolajból 1,9 százalékkal fogyott kevesebb, mint egy évvel korábban.A Magyar Ásványolaj Szövetség adatai szerint a tagvállalatok töltőállomásain 2012. első negyedévében 260,495 millió liter benzint és 340,893 millió liter gázolajat vásároltak az első három hónapban.
Tavaly 2,7 százalékkal csökkent az üzemanyag-fogyasztás a Magyar Ásványolaj Szövetség tagvállalatainak adatai szerint, a benziné 5,7 százalékkal, a gázolajáé pedig 0,1 százalékkal mérséklődött.
Az elmúlt évben összesen 2,88 milliárd liter üzemanyag fogyott, míg egy évvel korábban 2,96 milliárd liternyi. A szövetség adatai a piac mintegy 85 százalékát fedik le a tagvállalatokon keresztül.
-
Nem az AI veszi el a munkánkat (x)
Viszont az fogja eldönteni, ki marad talpon
-
Három és fél évtized fejlődés: így lett megkerülhetetlen szereplő a SPAR (x)
Idén 35 éves a SPAR Magyarország - három és fél évtized alatt a vállalat az ország egyik legnagyobb élelmiszer-kereskedelmi szereplőjévé vált.
-
Itt akadnak el a kisvállalkozások – mi segíthet a továbblépésben? (x)
Sok vállalkozás nem az indulásnál, hanem a növekedés során akad el. A Visa She’s Next program mentorai mondják el, mi áll a háttérben és mi hozhat fordulatot.
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








