Betétfeltörés a K&H-nál! Levelet kapnak az ügyfelek!
A K&H Bank lekötött betéttel rendelkező ügyfeleinek már nem sokáig nyílik lehetősége arra, hogy a lekötés lejáratát megelőzően úgy vegyenek fel részösszeget a betétjükből, hogy a fennmaradó összeg kamatát nem bukják el. A bank április 14-től megszünteti ezt a betétmegbontási lehetőséget.

