Már megint rosszkor vettünk részvényeket?
A hagyományokhoz híven, ismét rosszul időzítették a hazai háztartások tőzsdei befektetéseiket, ugyanis a 2008. harmadik negyedévben 106 milliárd forint értékben vásároltak a BÉT-en, miközben a részvények kapitalizációja 37 százalékkal csökkent.

